ZVÁRACIA TECHNIKA | PREDAJŇA & E-SHOP

Plazma EX-TRAFIRE 75 SD (EX-4-010-041) s 8m horákom (400V)

3 171,60 s DPH / ks 2 643,00 € bez DPH / ks
Dostupné do 2 týždňov

Všetky naše zdroje majú integrovaný GRID mód, čo je automatické prepínanie medzi pilotným a hlavným oblúkom. Nie je teda potrebné znova zapaľovať stlačením spínača na horáku pri opúšťaní materiálu. Obsluha plazmového zdroja, či zostavy môže nastaviť rezné parametre podľa potreby alebo aplikácie pomocou jednoduchých ovládacích prvkov. Pomocou patentovaného systému pripojenie horáka Thermacut Torch Connection system (TCS) možno plazmovú zostavu rýchlo a ľahko skompletizovať a pripraviť na použitie. Zdroje EX-TRAFIRE® disponujú celým radom bezpečnostných prvkov. Medzi najdôležitejšie patrí spustenie auto-kontroly po štarte systému. Ďalším významným bezpečnostným prvkom je tzv. "Cap sensor", čo je stráženie správne dotiahnutej krytky na horáku. V prípade, že krytka nie je dotiahnutá alebo úplne chýba na horáku, systém neumožní z dôvodu ochrany obsluhy zapáliť plazmový oblúk. Ďalším dôležitým bezpečnostným prvkom je ochrana pred zapálením plazmového oblúka nechtiac stlačeného spínača na horáku (či páliaceho stroja) pri zapnutí plazmového zdroja. Benefitom zdrojov je ich nízka hmotnosť oproti konkurencii.

 • VIAC INFORMÁCIÍ V PRÍLOHÁCH NA STIAHNUTIE
Výrobca:
Obj. čislo:
EX-TRAFIRE 75 SD

Plazma EX-TRAFIRE 75 SD (EX-4-010-041) s 8m horákom (400V)

Spoločnosť Thermacut® vytvorila vlastný rad plazmových napájacích zdrojov s názvom EX - TRAFIRE®. Všetky majú jedinečný dizajn, všetky sú výkonné, všestranné, ľahko ovládateľné, odolné a prenosné. Značka EX-TRAFIRE® je profesionálny rad plazmových napájacích zdrojov vhodných na rezanie plechov. Napájacie zdroje sú plne použiteľné pre použitie v priemysle, malých výrobných prevádzkach a dielňach. Môžu byť použité aj v umení. Napájacie zdroje a horáky sú navrhnuté tak, aby vyhovovali najvyšším štandardom kvality a poskytovali optimálnu kvalitu a rýchlosť rezu. Rovnako ako v prípade mnohých iných nástrojov a zariadení, aj pri rezaní materiálu je dôležité zvoliť správny typ plazmového napájacieho zdroja . Pri výbere vhodného zdroja napájania je dôležité vziať do úvahy niekoľko kľúčových kritérií. • Ručné alebo strojné rezanie
 • Typ materiálu
 • Pracovný cyklus
 • Hrúbka materiálu

Parametre

Rezací prúd 30 - 75 A
Vstupné napätie CE 3x400 V AC -+15%
Druh plynu Stlačený vzduch
Doporučený rez 18mm ručné rezanie nerez. ocele
Maximálny rez 25mm ručné rezanie hliníku
Dierovanie 20mm ručné dierov. hliníku, 20mm ručné dierov. neleg.ocele, 20mm ručné dierov. nerez.ocele
Zaťažovateľ 100% pri 75A - 170V
Hmotnosť 24 kg
 • Telefonické objednávky
  +421 917 488 885
 • Doprava zadarmo
  pre objednávky nad 100 €
 • Tovar na sklade
  expedujeme do 24 hod.
 • Zákaznícky servis
  a starostlivosť
 • Dodávame produkty
  priamo od výrobcov

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.